Włochy

Włochy to ogromnie ważny punkt na światowej mapie kultury, śródziemnomorskiej kuchni oraz wyjątkowej mody. Ciepły klimat i słoneczne plaże, a także zabytki i malownicze widoki co roku przyciągają tłumy zachwyconych turystów. Kraj ten ma tak wiele do zaoferowania, że planując podróż do Włoch można się łatwo pogubić wśród dostępnych atrakcji. Niezależnie od tego czy nastawiasz się na spokojny relaks, oglądanie zabytków czy aktywny wypoczynek Włochy to doskonałe miejsce, które dostarczy Ci wielu pozytywnych emocji. Gdzie zjeść najlepszą pizzę i makaron, jeśli nie we Włoszech? Na moim blogu przeczytasz również o specjałach włoskiej kuchni, których nie sposób nie spróbować podczas pobytu w tym kraju.

Gdzie warto pojechać?

Jeśli interesujesz się architekturą i zabytkami naszej kultury z pewnością zachwycą Cię miasta takie jak Rzym, Florencja czy Wenecja. Zobaczysz tam punkty takie jak Katedra Santa Maria del Fiore, starożytny amfiteatr Koloseum czy weneckie kanały. Dla amatorów malowniczych widoków i wygrzewania się na słońcu Włochy oferują słoneczne plaże z widokiem na lazurowe morze adriatyckie. Mój blog podróżniczy przedstawi Ci między innymi miejsca takie jak Sycylia czy Sardynia, które zachwycą Cię atmosferą i klimatem.

Nie tylko lato

Włochy to nie tylko doskonałe miejsce na wypoczynek w okresie letnim. Kraj ten stanowi również ważny punkt na mapie narciarzy z całego świata. Majestatyczne Alpy, białe stoki i fantastyczne warunki narciarskie powodują, że Włochy odwiedzają turyści nawet w zimę. Na moim blogu poznasz Włochy również od tej mroźnej, białej strony.

Odwiedź Włochy czytając bloga!

Śledząc wpisy na moim blogu podróżniczym dowiesz się, które miejsca warto zobaczyć, jakich zabytków nie możesz przegapić oraz gdzie zjeść najlepsze włoskie dania. Mój blog podróżniczy zabierze Cię w podróż po Włoszech, która zachęci Cię do odwiedzenia tego kraju również poza światem wirtualnym. Zapraszam do śledzenia wpisów na temat Włoch!

Polecane: Włochy, Neapol… Noc była młoda, tak młoda, że skończyć się nie chciała….

03.10.2017

TEL AWIW WELCOME TO!

02.10.2017

TEL AWIW-JAFA, IZRAEL, A.D. 5 777.

29.08.2017

Polska… W tej bałtyckiej niepogodzie jest co najmniej jeden pozytyw.

28.06.2017

Włochy, Neapol… Będąc w Neapolu wybrałem właściwie!

26.06.2017

Włochy, Neapol… Noc była młoda, tak młoda, że skończyć się nie chciała….

01.06.2017

Włochy, Rzym… Moje TOP10 czegokolwiek zachowam dla siebie…

26.04.2017

Hiszpania, Majorka… Spakowaliśmy naszą Pandę i ruszyliśmy w drogę.

24.04.2017

Hiszpania, Majorka… Pierwszym przystankiem, naturalnie była Palma.

16.03.2017

Urugwaj, Montevideo… Montevideo to bardzo dobry pomysł na pierwsze spotkanie z Ameryką Południową.

21.02.2017

Urugwaj, Montevideo… Jesteśmy w Urugwaju!