Szwajcaria

Najlepsze sery, doskonałe zegarki oraz szeroko rozwinięta bankowość to pierwsze, co przychodzi nam do głowy, gdy mowa jest o Szwajcarii. Ten malowniczy, zlokalizowany w Europie Środkowej kraj ma jednak do zaoferowania o wiele więcej, nic więc dziwnego, że co roku przyciąga coraz liczniejszą grupę turystów. Dzięki położeniu wśród majestatycznych gór Alp Szwajcaria stała się także ważnym punktem na mapie pasjonatów narciarstwa. Aż 24 szczyty o wysokości 4 tysięcy metrów, zwane czterotysięcznikami niewątpliwie dostarczają wielu ekstremalnych emocji nie tylko sportowcom. Wokół Szwajcarii krążą również historie mówiące o bogatych, lecz wyjątkowo spokojnych i szczęśliwych mieszkańcach, krystalicznej wodzie oraz niezwykłych wyrobach z czekolady. Kraj ten pełen jest niespodzianek, które zaskoczą, a czasem nawet zszokują niejednego turystę!

Tajemnica szczęścia Szwajcarów

Szwajcaria uważana jest za jeden z najszczęśliwszych krajów na świecie. W czym tkwi sekret mieszkańców tego niewielkiego państwa? Czy jest to kwestia godnego PKP czy może otoczenia malowniczych widoków? Często mówi się o tym, że w Szwajcarii praca odbywa się w wyjątkowo komfortowych, spokojnych warunkach, a przełożeni wręcz zachęcają swoich pracowników do korzystania z urlopu. Przeczytaj mój blog podróżniczy, a poznasz więcej sekretów szczęśliwych mieszkańców Szwajcarii!

Wyrusz w wirtualną podróż do Szwajcarii!

Mój blog podróżniczy zabierze Cię na wycieczkę po Szwajcarii i pokaże Ci zakamarki tego wyjątkowego kraju, o których wcześniej prawdopodobnie nie wiedziałeś. Opowiem Ci, które miejsca szczególnie warto zwiedzić, a także porozmawiamy o klimacie, społeczności oraz zwyczajach tam panujących. Dowiedz się, na co się przygotować planując wycieczkę do tego niewielkiego państwa – zarówno w kwestiach finansowych jak i mentalnych, gdyż w Szwajcarii czeka Cię wiele zaskakujących niespodzianek! Zapraszam Cię na wirtualną wędrówkę po Szwajcarii – przeżyjmy razem tę przygodę!

Polecane: W Genewie życie toczy się po drugiej stronie jeziora.

03.10.2017

TEL AWIW WELCOME TO!

02.10.2017

TEL AWIW-JAFA, IZRAEL, A.D. 5 777.

29.08.2017

Polska… W tej bałtyckiej niepogodzie jest co najmniej jeden pozytyw.

28.06.2017

Włochy, Neapol… Będąc w Neapolu wybrałem właściwie!

26.06.2017

Włochy, Neapol… Noc była młoda, tak młoda, że skończyć się nie chciała….

01.06.2017

Włochy, Rzym… Moje TOP10 czegokolwiek zachowam dla siebie…

26.04.2017

Hiszpania, Majorka… Spakowaliśmy naszą Pandę i ruszyliśmy w drogę.

24.04.2017

Hiszpania, Majorka… Pierwszym przystankiem, naturalnie była Palma.

16.03.2017

Urugwaj, Montevideo… Montevideo to bardzo dobry pomysł na pierwsze spotkanie z Ameryką Południową.

21.02.2017

Urugwaj, Montevideo… Jesteśmy w Urugwaju!